Mean Well PWM-60-24DA2 LED voeding 24V DC 60W IP67 met gestripte draden voor in- en uitgang Dali 2 dimbaar
Artikel-nr.:
3 stuks nu op voorraad
Nieuwe voorraad verwacht op:
18-05-2026 Na bestelling
Eigenschappen
Artikelnummer fabrikant PWM-60-24DA2 Artikelnummer van de fabrikant.
Aansluiting uitgang Snoer Het type aansluiting van de uitgang.
Aansluiting voeding in 1 x snoer
De manier waarop de spanning kan worden aangesloten.
Aansluiting voeding uit Nee
De manier waarop de spanning kan worden afgetakt voor doorlussing.
Breedte 53mm De maximale breedte in millimeters.
Hoogte 35mm De maximale hoogte in millimeters.
Het eerste cijfer is de bescherming tegen voorwerpen en stof:
IP 0x - niet beschermd
IP 1x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 50 mm
IP 2x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 12 mm (aanrakingsveilig)
IP 3x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 2,5 mm
IP 4x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 1 mm
IP 5x - beschermd tegen stof (stofvrij)
IP 6x - stofdicht
Het tweede cijfer is de bescherming tegen water:
IP x0 - niet beschermd (gewoon)
IP x1 - beschermd tegen druppelend water (druipwaterdicht)
IP x2 - beschermd tegen druppelend water bij een schuine stand tot 15 graden
IP x3 - beschermd tegen sproeiend water (regenwaterdicht)
IP x4 - beschermd tegen opspattend water (spatwaterdicht)
IP x5 - beschermd tegen waterstralen (spuitwaterdicht)
IP x6 - beschermd tegen stortbuien
IP x7 - beschermd tegen onderdompeling (30 minuten tot 1 meter diep) (waterdicht)
IP x8 - beschermd tegen verblijf onder water (drukwaterdicht)
Lengte 150mm De lengte van het product in millimeters. Bij TL buizen is deze exclusief de metalen pinnen aan het uiteinde, tenzij anders aangegeven.
Omdoosverpakking 1
Spanning ingang 100V-240V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden met een streepje ertussen.
U kunt het product toepassen binnen deze grenswaarden.
Spanning uitgang 24V DC (gelijk) Hier staat de uitgangsspanning aangegeven. Spanningsgestuurde LED's moeten altijd parallel worden aangesloten.
Uitvoering VSA Voorgemonteerd met bedrading Uitvoering van het voorschakelapparaat.
Vermogen maximaal 60W
Voorschakelapparaat LED Converter