ELT 9907191 DLCM 14/160...350-2B-C2 LEDdriver 160 t/m 350mA dimbaar opbouw met trekontlasting instelbaar d.m.v. dipswitches 160mA 4,8-6,4W, 180mA 5,4-7,2W, 220mA 6,6-8,8W, 280mA 8,4-11,2W, 320mA 9,6-12,8W, 350mA 10,5-14W
Artikel-nr.:
15 stuks nu op voorraad
Nieuwe voorraad verwacht op:
21-05-2026 Na bestelling
Eigenschappen
Artikelnummer fabrikant 9907191 Artikelnummer van de fabrikant.
Aansluiting uitgang 1 x veerklem Het type aansluiting van de uitgang.
Aansluiting voeding in 1 x veerklem
De manier waarop de spanning kan worden aangesloten.
Aansluiting voeding uit Nee
De manier waarop de spanning kan worden afgetakt voor doorlussing.
Breedte 52mm De maximale breedte in millimeters.
Hoogte 29,5mm De maximale hoogte in millimeters.
Lengte 86mm De lengte van het product in millimeters. Bij TL buizen is deze exclusief de metalen pinnen aan het uiteinde, tenzij anders aangegeven.
Omdoosverpakking 25
Spanning ingang 220V-240V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden met een streepje ertussen.
U kunt het product toepassen binnen deze grenswaarden.
Stroom uitgang 160mA, 180mA, 220mA, 280mA, 320mA, 350mA Per type LED is er een andere driver nodig. Stroom gestuurde LED's van 350, 700, 1050 en 1400mA worden in serie geschakeld. Dit gaat makkelijk met een LED verdeler. Niet gebruikte uitgangen worden met een draadje kortgesloten. Bij in bedrijf nemen eerst de draden aansluiten, dan pas spanning erop! Nooit draden losmaken onder spanning!
Uitvoering VSA Opbouwmodel met trekontlasting Uitvoering van het voorschakelapparaat.
Voorschakelapparaat LED Converter
Vorm Rechthoekig De vorm van het artikel.
ELT 9907191 DLCM 14/160...350-2B-C2 LEDdriver 160 t/m 350mA dimbaar opbouw met trekontlasting
instelbaar d.m.v. dipswitches 160mA 4,8-6,4W, 180mA 5,4-7,2W, 220mA 6,6-8,8W, 280mA 8,4-11,2W, 320mA 9,6-12,8W, 350mA 10,5-14W