HEP LWTC32W800CALR 3f railadaptor met ingebouwde LED driver 600-800mA 32W dimbaar wit
Artikel-nr.:
32 stuks nu op voorraad
Nieuwe voorraad verwacht op:
20-05-2026 Na bestelling
Eigenschappen
Artikelnummer fabrikant LWTC32W800CALR Artikelnummer van de fabrikant.
Aansluiting uitgang 1 x veerklem Het type aansluiting van de uitgang.
Aansluiting voeding in 3 fase universele adaptor
De manier waarop de spanning kan worden aangesloten.
Aansluiting voeding uit Nee
De manier waarop de spanning kan worden afgetakt voor doorlussing.
Breedte 31mm De maximale breedte in millimeters.
Hoogte 45,9mm De maximale hoogte in millimeters.
Kleur Wit De meest voorkomende kleur in het product.
Lengte 230,5mm De lengte van het product in millimeters. Bij TL buizen is deze exclusief de metalen pinnen aan het uiteinde, tenzij anders aangegeven.
Omdoosverpakking 35
Powerfactor 0,9
Spanning ingang 220V-240V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden met een streepje ertussen.
U kunt het product toepassen binnen deze grenswaarden.
Stroom uitgang 600mA, 700mA, 800mA Per type LED is er een andere driver nodig. Stroom gestuurde LED's van 350, 700, 1050 en 1400mA worden in serie geschakeld. Dit gaat makkelijk met een LED verdeler. Niet gebruikte uitgangen worden met een draadje kortgesloten. Bij in bedrijf nemen eerst de draden aansluiten, dan pas spanning erop! Nooit draden losmaken onder spanning!
Uitvoering VSA 3 fase universele adaptor Uitvoering van het voorschakelapparaat.
Voorschakelapparaat LED Converter
Vorm Langwerpig De vorm van het artikel.
dmv dipswitch intern instelbaar voor verschillende stromen. LED stroomsturing 600mA 15-24W, 700mA 17,5-28W, 800mA 20-32W