TCI 127562 MP65/1400 SVM slim multifunctionele LED driver 350-1400mA niet dimbaar
Artikel-nr.:
5 stuks nu op voorraad
Nieuwe voorraad verwacht op:
07-06-2026 Na bestelling
Eigenschappen
Artikelnummer fabrikant 127562 Artikelnummer van de fabrikant.
Breedte 30mm De maximale breedte in millimeters.
Hoogte 21mm De maximale hoogte in millimeters.
Kleur Wit De meest voorkomende kleur in het product.
Lengte 359mm De lengte van het product in millimeters. Bij TL buizen is deze exclusief de metalen pinnen aan het uiteinde, tenzij anders aangegeven.
Omdoosverpakking 50
Spanning ingang 110V-240V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden met een streepje ertussen.
U kunt het product toepassen binnen deze grenswaarden.
Stroom uitgang 350mA, 400mA, 450mA, 500mA, 550mA, 600mA, 650mA, 700mA, 750mA, 800mA, 850mA, 900mA, 950mA, 1000mA, 1050mA, 1100mA, 1150mA, 1200mA, 1250mA, 1300mA, 1350mA, 1400mA Per type LED is er een andere driver nodig. Stroom gestuurde LED's van 350, 700, 1050 en 1400mA worden in serie geschakeld. Dit gaat makkelijk met een LED verdeler. Niet gebruikte uitgangen worden met een draadje kortgesloten. Bij in bedrijf nemen eerst de draden aansluiten, dan pas spanning erop! Nooit draden losmaken onder spanning!
Uitvoering VSA Inbouwmodel zonder trekontlasting Uitvoering van het voorschakelapparaat.
Voorschakelapparaat LED Converter
Vorm Langwerpig De vorm van het artikel.
dmv dipswitch intern instelbaar voor verschillende stromen. LED stroomsturing 350mA 7-17,5W, 400mA 8-20W, 450mA 9-22,5W, 500mA 10-25W, 550mA 11-27,5W, 600mA 12-30W, 650mA 13-32,5W, 700mA 14-35W, 750mA 15-37,5W, 800mA 16-40W, 850mA 17-42,5W, 900mA 18-45W, 950mA 19-47,5W, 1000mA 20-50W, 1050mA 21-52,5W, 1100mA 22-55W, 1150mA 23-57,5W, 1200mA 24-60W, 1250mA 25-62,5W, 1300mA 26-65W, 1350mA 27-65W, 1400mA 28-65W
Voor 230V netspanning gelden deze waarden, zie de PDF manual bij gebruik op 110V
Accessoires
TCI 488787559K1 kit 2 x trekontlasting voor langwerpige voorschakelapparaten en LED drivers
10 set 2 stuks op voorraad
TCI 180066/390 E linear box IP67 vsa behuizing voor langwerpige voorschakelapparaten van maximaal 360x31x31mm (lxbxh)