LTECH TD-10-100-450-G1T LEDdriver 100-450mA 10W dimbaar
Artikel-nr.:
21 stuks nu op voorraad
Nieuwe voorraad verwacht op:
17-05-2026 Na bestelling
Eigenschappen
Artikelnummer fabrikant TD-10-100-450-G1T Artikelnummer van de fabrikant.
Aansluiting uitgang 1 x schroefklem Het type aansluiting van de uitgang.
Aansluiting voeding in Schroefklem
De manier waarop de spanning kan worden aangesloten.
Aansluiting voeding uit Nee
De manier waarop de spanning kan worden afgetakt voor doorlussing.
Breedte 30mm De maximale breedte in millimeters.
Hoogte 20mm De maximale hoogte in millimeters.
Het eerste cijfer is de bescherming tegen voorwerpen en stof:
IP 0x - niet beschermd
IP 1x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 50 mm
IP 2x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 12 mm (aanrakingsveilig)
IP 3x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 2,5 mm
IP 4x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 1 mm
IP 5x - beschermd tegen stof (stofvrij)
IP 6x - stofdicht
Het tweede cijfer is de bescherming tegen water:
IP x0 - niet beschermd (gewoon)
IP x1 - beschermd tegen druppelend water (druipwaterdicht)
IP x2 - beschermd tegen druppelend water bij een schuine stand tot 15 graden
IP x3 - beschermd tegen sproeiend water (regenwaterdicht)
IP x4 - beschermd tegen opspattend water (spatwaterdicht)
IP x5 - beschermd tegen waterstralen (spuitwaterdicht)
IP x6 - beschermd tegen stortbuien
IP x7 - beschermd tegen onderdompeling (30 minuten tot 1 meter diep) (waterdicht)
IP x8 - beschermd tegen verblijf onder water (drukwaterdicht)
Lengte 135mm De lengte van het product in millimeters. Bij TL buizen is deze exclusief de metalen pinnen aan het uiteinde, tenzij anders aangegeven.
Omdoosverpakking 1
Spanning ingang 220V-240V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden met een streepje ertussen.
U kunt het product toepassen binnen deze grenswaarden.
Stroom uitgang 100mA, 150mA, 200mA, 250mA, 300mA, 350mA, 400mA, 450mA Per type LED is er een andere driver nodig. Stroom gestuurde LED's van 350, 700, 1050 en 1400mA worden in serie geschakeld. Dit gaat makkelijk met een LED verdeler. Niet gebruikte uitgangen worden met een draadje kortgesloten. Bij in bedrijf nemen eerst de draden aansluiten, dan pas spanning erop! Nooit draden losmaken onder spanning!
Uitvoering VSA Opbouwmodel met trekontlasting Uitvoering van het voorschakelapparaat.
Voorschakelapparaat LED Converter
dmv dipswitch intern instelbaar voor verschillen stromen. LED stroomsturing 100mA 0,9-4,2W, 150mA 1,4-6,3W, 200mA 1,8-8,4W, 250mA 2,3-10W, 300mA 2,7-9,9W, 350mA 3,2-9,8W, 400mA 3,6-10W, 450mA 4,1-9,9W