Interlight IL-T15R60K4W LED spot rond 3f railadaptor 15W 4000K 60° wit LED railstraler 4000K universele 3f railadaptor en 60° reflector
Artikel-nr.:
Nooit meer leverbaar
Eigenschappen
Artikelnummer fabrikant IL-T15R60K4W Artikelnummer van de fabrikant.
Diameter 70mm De diameter in millimeters, op het breedste punt gemeten.
Inclusief lamp Ja
Armatuur met of zonder lamp(en).
Het eerste cijfer is de bescherming tegen voorwerpen en stof:
IP 0x - niet beschermd
IP 1x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 50 mm
IP 2x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 12 mm (aanrakingsveilig)
IP 3x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 2,5 mm
IP 4x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 1 mm
IP 5x - beschermd tegen stof (stofvrij)
IP 6x - stofdicht
Het tweede cijfer is de bescherming tegen water:
IP x0 - niet beschermd (gewoon)
IP x1 - beschermd tegen druppelend water (druipwaterdicht)
IP x2 - beschermd tegen druppelend water bij een schuine stand tot 15 graden
IP x3 - beschermd tegen sproeiend water (regenwaterdicht)
IP x4 - beschermd tegen opspattend water (spatwaterdicht)
IP x5 - beschermd tegen waterstralen (spuitwaterdicht)
IP x6 - beschermd tegen stortbuien
IP x7 - beschermd tegen onderdompeling (30 minuten tot 1 meter diep) (waterdicht)
IP x8 - beschermd tegen verblijf onder water (drukwaterdicht)
Kleur Wit De meest voorkomende kleur in het product.
Kleurtemperatuur 4000K
2700K: extra warm wit
3000K: warm wit
3500K: neutraal wit
4000K: koel wit
5000-5500K: daglicht
6000K: koel daglicht
Ra=90 - 100 uitstekende kleurweergave-eigenschappen
Ra= 80 - 90 goede kleurweergave-eigenschappen
Ra= 60 - 80 matige kleurweergave-eigenschappen
Ra< 60 slechte kleurweergave-eigenschappen
Lengte 141mm De lengte van het product in millimeters. Bij TL buizen is deze exclusief de metalen pinnen aan het uiteinde, tenzij anders aangegeven.
Omdoosverpakking 1
Powerfactor 0,90
Soort armatuur Rail 230V 3 fase Soort armatuur op toepassing.
Spanning 230V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden. U kunt het product dan toepassen binnen deze grenswaarden.
De 3 fase railadaptor is universeel en op de meeste merken rail toepasbaar.
Vermogen 15W Het vermogen dat de lamp opneemt. Dit is exclusief het vermogen van een eventueel voorschakelapparaat of transformator.
Voorschakelapparaat LED Converter
Interlight IL-T15R60K4W LED spot rond 3f railadaptor 15W 4000K 60° wit