ELT 9955100 eLED VEC50-10-RGB-12V 50W 12V DC RGB 5m rol flexibele LEDstrip met 3M plakstrip IP20 op aluminium strip plakken i.v.m. koeling
Artikel-nr.:
Nooit meer leverbaar
Eigenschappen
Artikelnummer fabrikant 9955100 Artikelnummer van de fabrikant.
Aantal LED's per meter 60
Aantal LED's per meter van de strip.
Breedte 10mm De maximale breedte in millimeters.
Dim to warm Nee
Hoogte 2mm De maximale hoogte in millimeters.
In te korten per 50mm
Het eerste cijfer is de bescherming tegen voorwerpen en stof:
IP 0x - niet beschermd
IP 1x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 50 mm
IP 2x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 12 mm (aanrakingsveilig)
IP 3x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 2,5 mm
IP 4x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 1 mm
IP 5x - beschermd tegen stof (stofvrij)
IP 6x - stofdicht
Het tweede cijfer is de bescherming tegen water:
IP x0 - niet beschermd (gewoon)
IP x1 - beschermd tegen druppelend water (druipwaterdicht)
IP x2 - beschermd tegen druppelend water bij een schuine stand tot 15 graden
IP x3 - beschermd tegen sproeiend water (regenwaterdicht)
IP x4 - beschermd tegen opspattend water (spatwaterdicht)
IP x5 - beschermd tegen waterstralen (spuitwaterdicht)
IP x6 - beschermd tegen stortbuien
IP x7 - beschermd tegen onderdompeling (30 minuten tot 1 meter diep) (waterdicht)
IP x8 - beschermd tegen verblijf onder water (drukwaterdicht)
Kleurtemperatuur RGB
2700K: extra warm wit
3000K: warm wit
3500K: neutraal wit
4000K: koel wit
5000-5500K: daglicht
6000K: koel daglicht
5 = 50-59
6 = 60-69
2700K extra warm wit
3000K warm wit
3500K neutraal wit
4000K koel wit
5000-5500K daglicht
6000K koel daglicht
Lengte rol 5,0m De lengte van de rol in meters.
Omdoosverpakking 20
Spanning 12V DC (gelijk) Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden. U kunt het product dan toepassen binnen deze grenswaarden.
Vermogen 50W Het vermogen dat de lamp opneemt. Dit is exclusief het vermogen van een eventueel voorschakelapparaat of transformator.
ELT 9955100 eLED VEC50-10-RGB-12V 50W 12V DC RGB 5m rol flexibele LEDstrip met 3M plakstrip IP20