ELT 9918247 DLC120/1050-A LEDdriver 1050mA 10W-20W primair dimbaar
Artikel-nr.:
Nooit meer leverbaar
Eigenschappen
Artikelnummer fabrikant 9918247 Artikelnummer van de fabrikant.
Breedte 38mm De maximale breedte in millimeters.
Hoogte 29mm De maximale hoogte in millimeters.
Lengte 131mm De lengte van het product in millimeters. Bij TL buizen is deze exclusief de metalen pinnen aan het uiteinde, tenzij anders aangegeven.
Omdoosverpakking 25
Spanning ingang 198V-264V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden met een streepje ertussen.
U kunt het product toepassen binnen deze grenswaarden.
Stroom uitgang 1050mA Per type LED is er een andere driver nodig. Stroom gestuurde LED's van 350, 700, 1050 en 1400mA worden in serie geschakeld. Dit gaat makkelijk met een LED verdeler. Niet gebruikte uitgangen worden met een draadje kortgesloten. Bij in bedrijf nemen eerst de draden aansluiten, dan pas spanning erop! Nooit draden losmaken onder spanning!
Uitvoering VSA Opbouwmodel met trekontlasting Uitvoering van het voorschakelapparaat.
Vermogen maximaal 20W
Vermogen minimaal 10W
Voorschakelapparaat LED Converter
Vorm Rechthoekig De vorm van het artikel.